براي دريافت مقاله با gigapaper@gmail.com تماس بگيريد
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

نرم افزاري کم حجم براي گرفتن پرينت از Google Books

2 مشترك

نرم افزاري کم حجم براي گرفتن پرينت از Google Books Empty نرم افزاري کم حجم براي گرفتن پرينت از Google Books

پست  Admin 4/5/2008, 4:22 am

در بسیاری از موارد پیش آمده که برای گرفتن پرینت از صفحات خاصی که سایت مربوطه امکان پرینت را بصورت اولیه به ما نمی دهد ناچارآ به کلید Print Screen ویندوز روی آورده باشیم. ماهیت استفاده از این کلید در ویندوز (PrtSc) به معنی آنست که هر آنچه بر صفحه مانیتور دیده می شود قابل تصویر برداری و ذخیره سازی در حافظه و در نهایت قابل پرینت است.
مشکل اینجاست که صفحات کتاب های گوگل (یعنی آن بخشهایی که مجوز Preview دارند) بدنبال هم بوده و حتی یک صفحه در یک برداشت از مانیتور بصورت کامل نمی گنجد. مشکل دیگر اینکه همواره با این دستور قسمتهای زاید و ناخواسته نیز تصویر برداری می شود که هنگام پرینت گرفتن، کار را زشت جلوه داده و باعث افزایش مصرف تونر چاپگر می شود.
من خودم استفاده از این نرم افزار را پس از اینکه صفحه گوگل بوک بارگذاری شد انجام داده و از کیفیت نسبی کار راضی بودم. مخصوصا اگر اقدام به ذخیره تصاویر در وضعیت BMP نمایید.

روش کار:
1- اجازه بدهید تا حداقل نزدیک به 10 صفحه از کتاب بطور کامل بارگذاری شود
2- نرم افزار Chapte wizard را اجرا کنید (در صورتیکه از قبل نصب کرده باشید در شروع ویندوز فعال خواهد بود)
3- گزینه 2-Point را انتخاب نمایید و به اندازه عرض صفحه کتاب یک مستطیل را ایجاد کنید. لازم نیست که طول مسطیل قرمز رنگ را تا پایین مانیتور امتداد دهید.
4- گزینه Scroll را انتخاب کنید تا بصورت اتومات روی صفحات کتاب مورد نظر حرکت کند. شما تا پایان حرکت عمودی نوشته های کتاب روی مانیتور اقدامی انجام ندهید و منتظر بمانید
5- به گزینه Main رفته و تصویر ایجاد شده را ببینید. تمام ده صفحه را در یک فایل تصویری عمودی خواهید داشت که کیفیت پرینت آن تا اندازه ای هم قابل قبول خواهد بود.

نکته: این نرم افزار تست شده و فاقد ویروس بوده لذا هیچ خطری برای سیستم شما ندارد. روی ویندوز XP بخوبی کار می کند و ظرفیت آن نیز1.13 مگا بایت است یعنی براحتی در یک فلاپی جا می شود!

لینک دریافت:

http://rapidshare.com/files/112324507/CpWzPr.exe.html

اطلاعات تکمیلی:
CaptureWizPro by Dave Eisler
version 3.50

web: http://www.PixelMetrics.com
email: info@PixelMetrics.com

اين مطلب آخرين بار توسط Admin در 5/5/2008, 8:50 am ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
Admin
Admin
Admin

تعداد پستها : 2168
آدرس پستي : iranbooter@yahoo.com
Registration date : 2008-04-22

https://fulltext.forumfa.net

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

نرم افزاري کم حجم براي گرفتن پرينت از Google Books Empty نرم افزاري کم حجم براي گرفتن پرينت از Re: Google Books

پست  rahaee 5/5/2008, 1:58 am

صمیمانه سپاسگزارم. خیلی وقت بود که با این مشکل روبرو بودم و مجبور بودم که به سختی با استفاده از نرم افزار Acd See مشکلم را با گوگل بوک حل کنم که حالا با استفاده از راهنمایی شما مشکلم حل شده است.

rahaee
کاربر
کاربر

تعداد پستها : 16
Registration date : 2008-04-27

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة