براي دريافت مقاله با gigapaper@gmail.com تماس بگيريد
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

تنظيم فيدها و خروجي هاي فروم ( Rss & Xml )

2 مشترك

تنظيم فيدها و خروجي هاي فروم ( Rss & Xml ) Empty تنظيم فيدها و خروجي هاي فروم ( Rss & Xml )

پست  rahaee 2/5/2008, 9:17 pm

به نام خدا
با تشکر از زحمات و تلاش های دلسوزانه مدیر محترم فروم
پیشنهاد می کنم که برای بهره برداری بیشتر از مطالب فروم ، فید مربوط به هر یک از بخش های فروم ، ایجاد و تنظیم شود تا با توجه به بالا بودن حجم مطالبی که هرلحظه در حال ارسال است همه بتوانیم از آخرین تغییرات و بارگذاری ها بر روی فروم مطلع و بهره مند شویم.
با احترام مجدد

اين مطلب آخرين بار توسط Admin در 2/5/2008, 9:49 pm ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است. (السبب : با تشکر از شما - اديت در عنوان صورت گرفت)

rahaee
کاربر
کاربر

تعداد پستها : 16
Registration date : 2008-04-27

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

تنظيم فيدها و خروجي هاي فروم ( Rss & Xml ) Empty رد: تنظيم فيدها و خروجي هاي فروم ( Rss & Xml )

پست  Admin 2/5/2008, 9:55 pm

از توجه شما بی اندازه ممنون
بله دقیقآ این مشکل به چشم می خورد. چون ابزار این فروم رایگان است احتمالا برخی تغییرات در آن امکان پذیر نیست. اگر امکان دارد مسیر این تغییرات را در پانل به بنده بفرمایید. چون من نتوانستم چیزی با این عنوان پیدا کنم. شما می توانید با ایجاد یک فروم آزمایشی در قسمت مدیریت سیستم امکانات آنرا ببینید. البته هم اکنون در فکر نقل مکان به جای دیگر هستیم.
به هر حال از کمک و همفکری شما ممنون خواهم شد flower
Admin
Admin
Admin

تعداد پستها : 2168
آدرس پستي : iranbooter@yahoo.com
Registration date : 2008-04-22

https://fulltext.forumfa.net

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة