براي دريافت مقاله با gigapaper@gmail.com تماس بگيريد
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

سوال عبور از فــــــــيـــــــــــلــــــتـــــــــر

3 مشترك

سوال عبور از فــــــــيـــــــــــلــــــتـــــــــر Empty سوال عبور از فــــــــيـــــــــــلــــــتـــــــــر

پست  imline 28/7/2008, 11:01 am

برای سایت هایی که بر اساس ip کشور ف*ی*ل*ت*ر می کنند چه راه حلی و نرم افزاری رو پیشنهاد می کنید؟ بطور مثال به نظر سایت mathworks که برای اشتراک گذاری فایلmatlab است این محدودیت را دارد وقتی از پروکسی استفاده می کنم صفحات رو گاهی نمی آورد یا لینک دانلودش کار نمیکنه ممکنه راهنمایی کنید.با تشکر.

اين مطلب آخرين بار توسط Admin در 28/7/2008, 12:23 pm ، و در مجموع 2 بار ويرايش شده است. (السبب : اصلاحاتي در سوال و متن انجام شد - با پوزش از دوست عزيزمان)

imline
عضو جدید

تعداد پستها : 3
Registration date : 2008-07-18

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

سوال عبور از فــــــــيـــــــــــلــــــتـــــــــر Empty رد: سوال عبور از فــــــــيـــــــــــلــــــتـــــــــر

پست  Admin 28/7/2008, 12:31 pm

لطفا اینجا را ببینید
البته امیدوارم سایت ما بدلیل طرح نیازهای علمی دچار مشکل با مخابرات نشود:

http://fulltext.blogfa.com/page/convert-IP.aspx
Admin
Admin
Admin

تعداد پستها : 2168
آدرس پستي : iranbooter@yahoo.com
Registration date : 2008-04-22

https://fulltext.forumfa.net

سوال عبور از فــــــــيـــــــــــلــــــتـــــــــر Empty رد: سوال عبور از فــــــــيـــــــــــلــــــتـــــــــر

پست  gradian 28/7/2008, 12:56 pm

سلام
بهترین نرم افزر برای عبور از ف/ی/ل/ت/ر و نیز دانلود نرم افزار freegate می باشد که با یک جستجوی ساده می توانید آن ر یافته و دانلود کنید . البته نرم افزار u89 هم بد نیست !

تمامی مسئولیتها بعهده خودتان می باشد و من هیچگونه مسئولیتی را قبول نمی کنم !!!!!!! cyclops

اين مطلب آخرين بار توسط Admin در 28/7/2008, 2:00 pm ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است. (السبب : انجان پاره اي از اصلاحات در كلمه خطرساز - با تشكر از دوست عزيزم gardian)
gradian
gradian
مدیر ارشد
مدیر ارشد

تعداد پستها : 203
Registration date : 2008-06-21

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة