براي دريافت مقاله با gigapaper@gmail.com تماس بگيريد
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

در خواست کتاب Fundamentals of Kalman Filtering: A Practical Approach

3 مشترك

در خواست کتاب Fundamentals of Kalman Filtering: A Practical Approach Empty در خواست کتاب Fundamentals of Kalman Filtering: A Practical Approach

پست  eshahinfar 6/7/2008, 2:28 pm

خیلی نیاز فوری دارم. اگر کسی لطف کنه برام پیدا کنه ممنون میشوم.
Fundamentals of Kalman Filtering: A Practical Approach
http://www.aiaa.org/content.cfm?pageid=360&id=1246

eshahinfar
عضو جدید

تعداد پستها : 3
Registration date : 2008-07-06

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

در خواست کتاب Fundamentals of Kalman Filtering: A Practical Approach Empty رد: در خواست کتاب Fundamentals of Kalman Filtering: A Practical Approach

پست  Admin 6/7/2008, 8:09 pm

آقا/خانم شاهین فر
با سلام خدمت شما به نظر می رسد اگرچه این کتاب در سایت مورد نظر اشاره شده اما توسط این پایگاه قابل دانلود نیست. همانطور که می بینید قیمت برای اعضای AIAA هم مشخص شده. بنده نیز نتوانستم آنرا دریافت کنم. البته این شانس وجود دارد که به نسخه دیجیتال تبدیل شده باشد و بتوان در جای غیر از وب سایت مربوطه آنرا یافت:

AIAA Member Price: $89.95
List Price: $124.95
AIAA Members Save 28%!
Admin
Admin
Admin

تعداد پستها : 2168
آدرس پستي : iranbooter@yahoo.com
Registration date : 2008-04-22

https://fulltext.forumfa.net

در خواست کتاب Fundamentals of Kalman Filtering: A Practical Approach Empty رد: در خواست کتاب Fundamentals of Kalman Filtering: A Practical Approach

پست  eshahinfar 6/7/2008, 10:17 pm

با این حساب پس اگر دوستی نسخه دیجیتال آن را پیدا کرد لطفا در همینجا لینک را قرار دهد.

eshahinfar
عضو جدید

پست  Hessam 6/7/2008, 10:46 pm

eshahinfar نوشته است:با این حساب پس اگر دوستی نسخه دیجیتال آن را پیدا کرد لطفا در همینجا لینک را قرار دهد.

سلام،
دوست عزیز شما دقیقا همین کتاب را می خواهید، یا کتاب در مورد فیلتر کالمن می خواهید؟
Hessam
Hessam
اعضای موسس
اعضای موسس

تعداد پستها : 893
Registration date : 2008-04-27

پست  eshahinfar 7/7/2008, 5:26 pm

من دنبال این کتاب هستم. چند مقاله هست که برای معادلاتشون به این کتاب مرجع دادند. به خاطر همین می‌خواهم از روی همین کتاب کار را ادامه بدهم.
ممنون از توجهتون

eshahinfar
عضو جدید

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة