براي دريافت مقاله با gigapaper@gmail.com تماس بگيريد
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

دوست عزيز من نمي تونم توي rapidshare برم از هرجا كه استفاده مي كنم مشكل پروكسي داره.اگه راه ديگه ائي سراغ دارين كمك كنين.

3 مشترك

دوست عزيز من نمي تونم توي rapidshare برم از هرجا كه استفاده مي كنم مشكل پروكسي داره.اگه راه ديگه ائي سراغ دارين كمك كنين. Empty دوست عزيز من نمي تونم توي rapidshare برم از هرجا كه استفاده مي كنم مشكل پروكسي داره.اگه راه ديگه ائي سراغ دارين كمك كنين.

پست  armanaradi 1/6/2008, 10:41 pm

با تشكر فراوان
دوست عزيز من نمي تونم توي rapidshare برم از هرجا كه استفاده مي كنم مشكل پروكسي داره.اگه راه ديگه ائي سراغ دارين كمك كنين.
باز هم ممنون

armanaradi
عضو جدید

تعداد پستها : 5
Registration date : 2008-05-23

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

دوست عزيز من نمي تونم توي rapidshare برم از هرجا كه استفاده مي كنم مشكل پروكسي داره.اگه راه ديگه ائي سراغ دارين كمك كنين. Empty رد: دوست عزيز من نمي تونم توي rapidshare برم از هرجا كه استفاده مي كنم مشكل پروكسي داره.اگه راه ديگه ائي سراغ دارين كمك كنين.

پست  msa_imeg 2/6/2008, 2:26 am

دوست عزیز
شما از سایت rapidbaz.com استفاده کنید .
موفق باشید
msa_imeg
msa_imeg
اعضای موسس
اعضای موسس

تعداد پستها : 539
Registration date : 2008-04-24

دوست عزيز من نمي تونم توي rapidshare برم از هرجا كه استفاده مي كنم مشكل پروكسي داره.اگه راه ديگه ائي سراغ دارين كمك كنين. Empty Rapidshare

پست  asal 4/6/2008, 1:13 am

salam, aslan lazem nist ke varede site "rapidshare " beshid.
mozoe morede nazaretoon ro +kalameye "rapidshare"search konid. bad ye seri site moarefi mikone ke linke morede nazar ro dare.agar khosh shans bashi ba klik roye link mitooni hamoon lahze downlod koni.amaa

agar nashod bayad modam "refresh" koni.
amma behtarin rah, estefade az narmafzare"rapget"ast. linke morenazar ra dar oon copy mikoni.khodesh daeman linko chek mikone ta ketabo begire.

asal
مدیر ارشد
مدیر ارشد

تعداد پستها : 219
Registration date : 2008-04-28

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة