براي دريافت مقاله با gigapaper@gmail.com تماس بگيريد
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

احيا شد - در خواست چندمين بار يک کتاب از springer

2 مشترك

احيا شد - در خواست چندمين بار يک کتاب از springer Empty احيا شد - در خواست چندمين بار يک کتاب از springer

پست  naser1363 14/8/2008, 11:28 am

سلام
خسته نباشید.
این چندمین بار این کتابو در خواست میدم اگه نمیشه گیرش آورد لطفا اطلاع بدین به طریقی دیگر پیداش کنم
Wave Propagation in Structures
J.F. Doyle, Purdue University, West Lafayette, IN, USA
http://www.springer.com/engineering/book/978-0-387-94

ممنون

اين مطلب آخرين بار توسط Myarticle در 14/8/2008, 2:07 pm ، و در مجموع 2 بار ويرايش شده است. (السبب : اصلاح در عنوان-اصلاح فونت)

naser1363
کاربر
کاربر

تعداد پستها : 47
Registration date : 2008-06-08

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

احيا شد - در خواست چندمين بار يک کتاب از springer Empty رد: احيا شد - در خواست چندمين بار يک کتاب از springer

پست  Myarticle 14/8/2008, 2:06 pm

سلام دوست عزیز
کتابهای springer معمولا نسخه دیجیتالی ندارند همه hardcover هستند البته مگر اینکه بدون رعایت حق کپی رایت در یکی از پایگاههای ebook رایگان اسکن شده و قرار داده شده باشند.
بنابراین اگر تا به حال به درخواست شما پاسخی داده نشده است بگذارید به حساب اینکه تیم تخصصی که در این فروم مشغول کمک رسانی بودند و همه از دوستان عزیز و بزرگوار بنده هستند بارها درخواست شما را دیدند ولی به علتی که عرض کردم قادر به پاسخگویی نبودند. خیلی از توجه شما متشکرم
راستی نیازی نبود که در خواست تکراری ارسال بفرمایید فقط کافی بود عنوان درخواست خود را احیا بفرمایید که با اجازه شما بنده این کار را کردم flower
Myarticle
Myarticle
اعضای موسس
اعضای موسس

تعداد پستها : 1100
Registration date : 2008-05-19

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة