براي دريافت مقاله با gigapaper@gmail.com تماس بگيريد
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

درخواست راهنمايي براي نحوه نگارش paper

2 مشترك

درخواست راهنمايي براي نحوه نگارش paper Empty درخواست راهنمايي براي نحوه نگارش paper

پست  hojat61 26/7/2008, 2:28 pm

سلام
من می خواستم برای اقدام به پذیرش در دانشگاه های خارجه شروع به نوشتن مقاله کنم

از دوستان کسی هست که کتاب خوب، مقاله ی خوب، یا هر چیز خوبه دیگه ای که تو این راه به ما تازه کارا کمک کنه معرفی کنه
ممنون میشم

اين مطلب آخرين بار توسط Myarticle در 4/8/2008, 8:11 pm ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است. (السبب : اصلاح در عنوان)

hojat61
کاربر
کاربر

تعداد پستها : 25
Registration date : 2008-05-19

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

درخواست راهنمايي براي نحوه نگارش paper Empty رد: درخواست راهنمايي براي نحوه نگارش paper

پست  soheil21 27/7/2008, 1:50 pm

اگر منظور شما نوشتن رزومه هست که با یه سرچ سریع درگوگل به نمونه های زیادی برمی خورید اگر پیدا نکردید بگید تا یک نمونه برایتان بفرستم

اما اگر منظورتان نوشتن مقاله برای چاپ در مجلات و یا ارائه در کنفرانس هست باید اول موضوع ای پیدا کنید که بشه روش کاری انجام داد هر چه قدر کاری که انجام می دید جدید تر باشه و در ضمن نسبت به کارهای قبلی در همون زمینه بهتر عمل کنه کار شما ارزش بیشتری داره . اگر در نحوه نگارش مشکل دارید به مقالاتی که به نوعی با موضوع شما درگیر بوده اند و البته معتبر و ISIمراجعه کنید و حتی بعضی جاها از جملات انها استفاده کنید و ارجاع بدهید . این روش به طرز باور نکردنی کار می کنه . برای خیلی مجلات معتبر مهمه که جملات شما از مقالاتی انتخاب شده باشن که قبلا چاپ شده اند و معتبر هستند.اما اگر موضوع مقاله شما مرتبط با موضوعات مورد علاقه استادتان در خارج باشد شانس بیشتری دارید . در اینصورت شاید بد نباشه اول ببینید دانشگاه انتخابی اتان چیست. اما تا انجایی که من اطلاع دارم و پیگیر هستم اول مقاله را می نویسند و بعد دنبال دانشگاه و استاد در خارج میگردند.

soheil21
کاربر
کاربر

تعداد پستها : 13
Registration date : 2008-04-26

درخواست راهنمايي براي نحوه نگارش paper Empty رد: درخواست راهنمايي براي نحوه نگارش paper

پست  hojat61 28/7/2008, 1:27 pm

مرسی
راهنمایی خوبی بود
ولی من دنبال کتابی یا مطلبی می گردم که مرحله به مرحله از همون اول راهنمایی کنه
یه چیز تو مایه ی applying in harvard for dummies
همچین چیزی سراغ ندارید

hojat61
کاربر
کاربر

تعداد پستها : 25
Registration date : 2008-05-19