براي دريافت مقاله با gigapaper@gmail.com تماس بگيريد
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

درخواست مقاله و پايان نامه در مورد برنامه ريزي استراتژيک خصوصي سازي

2 مشترك

درخواست مقاله و پايان نامه در مورد برنامه ريزي استراتژيک خصوصي سازي Empty درخواست مقاله و پايان نامه در مورد برنامه ريزي استراتژيک خصوصي سازي

پست  Farahmand 14/6/2008, 5:16 pm

سلام
من عضو جدیدم و از این همه لینک که دوستانی مثل ادمین و رز و بقیه رو سایت گذاشتن واقعا شگفت زده شدم. کارتون عالیه یعنی عالی مال یه دقیقه شه.
من دنبال مقاله و پایان نامه در مورد Strategic Planning of Privatization هستم. سپاس به شائبه خودمو از همین الان نثار دوستان زحمتکش سایت می کنم.

فرهمند

Farahmand
عضو جدید

تعداد پستها : 1
Registration date : 2008-06-14

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

درخواست مقاله و پايان نامه در مورد برنامه ريزي استراتژيک خصوصي سازي Empty رد: درخواست مقاله و پايان نامه در مورد برنامه ريزي استراتژيک خصوصي سازي

پست  Admin 14/6/2008, 6:21 pm

دوست خوب و گرامی آقا / خانم فرهمند

قبل از هر سلام گرم و مخصوص ما را بپذیرید. به جمع دوستان خیلی خوش آمدید. همانطوریکه می بینید غیر از افرادیکه اسم بردید دوستانی مانند msa_imeg ابابیل PHOENIX maksim79 Hessam Sajad و خیلی های دیگر.... هستند که بی شائبه وقت می گذارند.
روزی یکی از دوستان در یک پیام خصوصی سوال کرد : چرا شما و دوستان تان بدون هیچ اسپانسوری حاضر به کمک رسانی به دیگران هستید؟ در پاسخ به ایشان نوشتم: چرا که نه؟ در مملکتی که به اندازه تمام عالم جای کار دارد تنها پاسخی که دارم استفاده از برهان خلف برای رد چنین سوال هایی است.
خلاصه اینکه .... خیلی خوش آمدید.
در رابطه با سوال شما توصیه می کنم در مرجع پروکوئست به آدرس زیر یک سرچ انجام بدهید:
http://proquest.umi.com/login

در سرچی که بنده برای تان تعداد 514 رکورد (البته کلمات بدون گیومه سرچ شدند) گزارش شده است که بسیاری از آنان امکان متن کامل را دارند:

514 documents found for: Strategic Planning of Privatization

منتظر جواب شما هستم
Admin
Admin
Admin

تعداد پستها : 2168
آدرس پستي : iranbooter@yahoo.com
Registration date : 2008-04-22

https://fulltext.forumfa.net

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة