براي دريافت مقاله با gigapaper@gmail.com تماس بگيريد
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

Springer & Wiley Books

5 مشترك

Springer & Wiley Books Empty Springer & Wiley Books

پست  Sayed Mohsen 29/5/2008, 2:40 am

سلام دوستان
چطور می توان از این دو پایگاه کتاب گرفت؟ Question

Sayed Mohsen
کاربر
کاربر

تعداد پستها : 48
Registration date : 2008-04-24

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

Springer & Wiley Books Empty رد: Springer & Wiley Books

پست  msa_imeg 29/5/2008, 9:51 am

سلام دوست عزیز
شما چند راه برای این کار دارید
1- مستقیم :
یعنی از طریق سایت هاشون این کتاب ها رو بگیرید . که این مورد ، درصورتی امکان داره که یا هزینه اون رو پرداخت کنی و یا از طریق دانشگاهتون که به این کتاب ها دسترسی داره اقدام کنی .
بعضی دانشگاههایی که به کتاب های وایلی دسترسی دارند عبارتند از : آریزونا ، برکلی ، استنفورد ، ...
و موناش ، استنفورد ، چند تا دانشگاه دیگه به ساینس دایرکت دسترسی دارند .
2- غیرمستقیم :
از طریق سایت هایی مثل گیگاپدیا ، ایبوکی ، ... می تونید دنبال کتابی که می خواهید بگردید خوش شانس باشید می تونید کتاب مورد نظرتون رو پیدا کنید ولی حتما (90%) چند تا کتاب شبیه اون رو پیدا می کنید .
3- کتابخانه های آنلاین :
از طریق بعضی کتابخونه های آنلاین مثل netlibrary, ebrary,google هم می تونید به کتاب های خوبی دسترسی پیدا کنید .

و حالا نوبت رسید به موثر ترین راه ممکن :
Laughing Laughing Laughing

***4- مهم ترین و اصلی ترین راه برای دسترسی به کتاب های مورد نظرتون دادن تقاضا در فروم معظم ( خدا کنه که غلط املایی نداشته باشم) fulltext.forumfa.net ،

Springer & Wiley Books 1-33
با مدیریت Admin عزیز
cheers cheers cheers
می باشد که هر کتابی ،با هر عنوانی، در هر سالی ، از هر انتشاراتی و ... ( آخ نفسم گرفت ) برای شما در کمتر از چند ساعت برای دانلود آماده می کنه .

امیدوارم که ادمین عزیز و بقیه مدیران و دوستان نظرات منو اصلاح و تکمیل کنند .
msa_imeg
msa_imeg
اعضای موسس
اعضای موسس

تعداد پستها : 539

Springer & Wiley Books Empty احسنت و بارک اله

پست  daneshjoo_2005_1363 26/8/2008, 11:40 pm

دمت گرم admin ؛ ادعای بزرگی کردی. آرزو دارم چنین توانایی رو من هم پیدا کنم.
ببخشید که این درخواست رو اینجا میکنم . چون خیلی برام مهمه میپرسم.
چطوری میتونم کتابهایی که ناشرآنها ASM International(American Society for Metalsاست رو دانلود کنم. تشکر.

daneshjoo_2005_1363
کاربر
کاربر

تعداد پستها : 11
Registration date : 2008-05-08

پست  gradian 27/8/2008, 1:00 am

msa_imeg نوشته است:سلام دوست عزیز
1- مستقیم :
یعنی از طریق سایت هاشون این کتاب ها رو بگیرید . که این مورد ، درصورتی امکان داره که یا هزینه اون رو پرداخت کنی و یا از طریق دانشگاهتون که به این کتاب ها دسترسی داره اقدام کنی .
بعضی دانشگاههایی که به کتاب های وایلی دسترسی دارند عبارتند از : آریزونا ، برکلی ، استنفورد ، ...
2- غیرمستقیم :
از طریق سایت هایی مثل گیگاپدیا ، ایبوکی ، ... می تونید دنبال کتابی که می خواهید بگردید خوش شانس باشید می تونید کتاب مورد نظرتون رو پیدا کنید ولی حتما (90%) چند تا کتاب شبیه اون رو پیدا می کنید .
3- کتابخانه های آنلاین :
از طریق بعضی کتابخونه های آنلاین مثل netlibrary, ebrary,google هم می تونید به کتاب های خوبی دسترسی پیدا کنید .

***4- مهم ترین و اصلی ترین راه برای دسترسی به کتاب های مورد نظرتون دادن تقاضا در فروم معظم ( خدا کنه که غلط املایی نداشته باشم) fulltext.forumfa.net ،

با مدیریت Admin عزیز
cheers cheers cheers
می باشد که هر کتابی ،با هر عنوانی، در هر سالی ، از هر انتشاراتی و ... ( آخ نفسم گرفت ) برای شما در کمتر از چند ساعت برای دانلود آماده می کنه .

یک مورد دیگری که من اضافه کنم اینست که از طریق دانشگاه آزاد اسلامی خودمون هم می توانید کتابهای وایلی را دانلود کنید !
gradian
gradian
مدیر ارشد
مدیر ارشد

تعداد پستها : 203
Registration date : 2008-06-21

پست  msa_imeg 27/8/2008, 1:50 am

gradian نوشته است:
msa_imeg نوشته است:سلام دوست عزیز
1- مستقیم :
2- غیرمستقیم :
3- کتابخانه های آنلاین :

با مدیریت Admin عزیز
cheers cheers cheers

یک مورد دیگری که من اضافه کنم اینست که از طریق دانشگاه آزاد اسلامی خودمون هم می توانید کتابهای وایلی را دانلود کنید !

ایول دانشگاه آزاد ، جدی می گید چون بعضی اوقات این وسطا شوخی و جدی قاطی پاتی میشه می پرسم !
msa_imeg
msa_imeg
اعضای موسس
اعضای موسس

پست  gradian 27/8/2008, 1:54 am

بله دوست عزیز کاملا جدیه !
فقط کافیه با آی پی دانشگاه آزاد به آدرس زیر بروید (نه هر آی پی ، server ip ) :
http://www.iingroups.com/idl
و آنگاه استفاده کنید !
یا اینکه از طریق کامپیوترهای موجود در دانشگاه آزاد به آدرس فوق رفته و بر روی دیتابیسهای موجود کلیک کنید !
من خودم از این طریق کتاب دانلود کردم!
gradian
gradian
مدیر ارشد
مدیر ارشد

پست  msa_imeg 27/8/2008, 2:00 am

بهمه کتاباش دسترسی داره ؟ به صورت قانونی ؟ عجب، خیلی جالب بود ؟ رنج ای پی free University چیه ؟ پروکسی داره یه حالی دور از چشم ادمین عزیز بهش بدیم ! Very Happy شما که دیگه ته شید ماروهم بی نصیب نذارید !
msa_imeg
msa_imeg
اعضای موسس
اعضای موسس

پست  Admin 27/8/2008, 3:45 am

من هم شنیده بودم که Package تهیه شده برای پایگاههای آنلاین دانشگاه آزاد در بخش Wiley غنی تر از دانشگاه سراسری است. البته طبیعی است که واحدهایی که بخش تحصیلات تکمیلی شان راه اندازی نشده باشد دسترسی به این پایگاهها نداشته باشند. من در یکی از سایتها به نقل از یکی از مقامات دانشگاه آزاد شنیدم که می گفت 70 درصد واحدها دسترسی به پایگاهها برایشان فراهم شده. اگر چنین باشد جای تبریک دارد.

daneshjoo_2005_1363 نوشته است:دمت گرم admin ؛ ادعای بزرگی کردی. آرزو دارم چنین توانایی رو من هم پیدا کنم.
ببخشید که این درخواست رو اینجا میکنم . چون خیلی برام مهمه میپرسم.
چطوری میتونم کتابهایی که ناشرآنها ASM International(American Society for Metalsاست رو دانلود کنم. تشکر.
در مورد این عزیز دل برادر هم باید عرض کنم ندانستم که هنوز با این همه فاصله تا شب یلدا مانده دوستان این هندوانه ها را از کجا یافتند تا در زیر بغل ما جاسازی نمایند و تمثال ادمین را اینگونه از در و دیوار آویزان کنند Very Happy Very Happy Very Happy

گذشته از شوخی باید به این دوست عزیزمان هم عرض کنم: بله
ما از طریق دانشگاههای موناش - شیکاگو - ملبورن - دوک - آریزونا دسترسی داریم و مشکلی نیست (البته دانشگاههای دیگری حتماً باید وجود داشته باشند که دوستان گروه مدیران بهتر از بنده اشراف دارند). البته فکر می کنم کارولینای جنوبی هم داشته باشد که البته چون پست آن هنوز فعال است خودتان تست نمایید.
Admin
Admin
Admin

تعداد پستها : 2168
آدرس پستي : iranbooter@yahoo.com
Registration date : 2008-04-22

https://fulltext.forumfa.net

پست  gradian 27/8/2008, 9:14 am

msa_imeg نوشته است:بهمه کتاباش دسترسی داره ؟ به صورت قانونی ؟ عجب، خیلی جالب بود ؟ رنج ای پی free University چیه ؟ پروکسی داره یه حالی دور از چشم ادمین عزیز بهش بدیم ! Very Happy شما که دیگه ته شید ماروهم بی نصیب نذارید !
msa_imeg عزیز ! من قبلا پروکسی را داشتم ولی حال عوض شده !
gradian
gradian
مدیر ارشد
مدیر ارشد

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة