براي دريافت مقاله با gigapaper@gmail.com تماس بگيريد
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

قوانين و مقررات انجمن Fulltext

اذهب الى الأسفل

قوانين و مقررات انجمن Fulltext Empty قوانين و مقررات انجمن Fulltext

پست  Admin 22/4/2008, 10:25 pm

لطفآ اصول 16 گانه استفاده از این سایت را به دقت مطالعه کرده و در حین استفاده رعایت فرمایید:

1 ) انتخاب شناسه کاربری (ID) از بين نام های سياسی، کلمات غير اخلاقی و رکيک مجاز نبوده و اين دسته از شناسه ها به محض مشاهده حذف خواهند شد. لطفا برای شناسه کاربری از حروف (Characters) انگليسی استفاده نماييد. اين امر باعث هماهنگی بيشتر در انجمن شده و همچنين از تشابه اسمی جلوگيری به عمل می آيد.

2 ) لطفا از ايجاد چندين شناسه کاربری پرهيز فرمایید.

3 ) امضاء هر فرد نمایان گر هویت اوست. بنا به پاره اي از دلايل توصيه نمي شود در قسمت امضاء به نام و نام خانوادگی خود اشاره كنيد. بهتر است تنها از نام (اسم کوچک) یا نام مستعار استفاده کنيد. همچنين از استفاده از آدرس email رسمي (دانشگاه - ارگانهاي دولتي و خصوصي و شركت ها) و امثال آن خودداري فرماييد.
لطفا از وارد کردن مطالبی نظیر شماره تلفن و جملات و شعارهای تبلیغاتی در امضاء خودداری کنید.

4 ) در انتخاب تصوير (Avatar) برای خود دقت نظر بيشتری داشته باشيد. تصويری که انتخاب می کنيد، بيانگر نوع شخصيت و منش شماست. لطفا از انتخاب تصاوير نامناسب (از نظر حجم، اندازه، محتوای اخلاقی و تبليغاتی و . . .) پرهيز فرمایید.

5 ) در هر ارتباط، احترام شرط اول برقراری رابطه است. بديهی است در اين انجمن که در آينده نزديک صدها نفر از اساتيد، محققين و دانشجويان حضور دارند، اهميت حفظ احترام ديگران بيش از پيش اهميت مي يابد.

6 ) لطفا از ارسال مطالب حاوی کلمات و عبارات زشت، ناپسند، غير اخلاقی، رکيک، مبتذل، دشنام، افترا آميز، منفور و تهديد آميز و مخالف قانون جدا پرهيز فرماييد.
توهين به افراد، گروهها، قوميتهاي ايراني و طرز فکرها در اين انجمن تحمل نخواهد شد.

7 ) اين انجمن محلی برای بحث و تبادل نظر در مورد مسائل علمی و دريافت مقالات است. بیان اعتقادات شخصی در مورد مسائل سياسی و مذهبی و اجتماعی، کمکی به اهداف علمی این انجمن نخواهد کرد. لطفا برای مباحث با موضوعات ديگر (نظير اجتماعی، مذهبی، سياسی و نظاير آن) از انجمنهای ديگری که به همين منظور ايجاد گرديده اند، استفاده فرماييد.

8 ) در قسمت بحث آزاد، هر مطلب صرفا بيانگر نظر و عقيده نويسنده آن است لذا بيانگر نظر و عقيده مسئولان انجمن و يا تفکر حاکم بر اين انجمن نيست. بديهی است مسئوليت تمامی مطالب و نوشته ها فقط و فقط بر عهده شخص نويسنده آنهاست. اگر سوال شما در ارتباط با درخواست پسورد برای یک دیتابیس یا یک دانشگاه خاص باشد به این مکان منتقل می شود.

9 ) سعی کنيد مطلب و يا پرسش خود را در قسمتی مطرح نماييد که با موضوع مورد نظر همخوانی داشته باشد. لطفا از مطرح کردن پرسشهای خود در قسمتهای نامتناسب پرهيز فرماييد. تشکر بیش از حد از یک پست ارسالی باعث ایجاد مزاحمت می شود.
ارسال چند باره يک مطلب يا پرسش مخصوصا يادآوری پي در پي سفارش مقالات، به يافتن سريعتر پاسخ يا مقاله کمکی نمی کند؛ بلکه صرفا موجب سردرگمی خوانندگان می شود. یادآوری ها با فاصله معقولی تکرار شوند.
پیش از پرسیدن يک سوال، از عدم وجود پاسخ آن در انجمن اطمینان حاصل نمایید. برای این کار می توانید از قسمت جستجوی انجمن و همچنین ابزار جانبی جستجو به کمک Google استفاده نمایید.
لطفا برای مطالب خود، عناوین مناسب و متناسب و مرتبط انتخاب کنید. بهتر آن است که عنوان مطلب در چند کلمه نمایانگر محتوای آن باشد. استفاده از کلماتی که با هدف جلب توجه به کار برده می شوند و با محتوای مطلب سنخیتی ندارند، موجب گمراهی خوانندگان می شود.

10 ) تبليغات براي خريد و فروش مقاله به هر نحو و به هر صورت ممنوع است و بلافاصله حذف خواهد شد. در صورت تكرار مجبوريم شناسه كاربر خاطي را بدون تذکر مجدد مسدود نماييم. برای خريد و فروش مقاله به سايتهاي ديگر که با همان هدف ايجاد شده اند مراجعه نماييد. از درخواست کنندگان محترم مقاله نيز خواهشمندیم از نوشتن شماره تلفن یا درج نشانی پستي خودداري فرماييد.
تبليغات (در هر قالب و شکلی که ارائه شود) در قسمتهايی که پرسش و پاسخ های علمی مطرح می شوند، جايی ندارند. لطفا دقت لازم را بکار گيريد.

11 ) زبان رسمی اين انجمن فارسی است. زبان علمي مقالات انگليسی است. لطفا مطالب خود را صرفا با اين دو زبان بنويسيد.
بکار بردن نگارش های نامانوس مانند Pinglish (يا Finglish) باعث می شود خوانندگان از خواندن مطلب شما منصرف شوند.
لطفا کلمات تخصصی انگليسی را با حروف انگليسی بنويسيد و از نگارش کلمات انگليسی با حروف فارسی پرهيز نماييد.
سعی کنيد در نگارش خود دقت لازم را بکار گيريد که تا حد امکان غلط های املايی در مطالب کاهش يابد.
به کار گيری نکات فوق در زمينه نگارش، باعث سهولت دسترسی خود شما و ديگران به نوشته ها از طريق جستجو می باشد.

12 ) لطفا در پاسخ دادن به پرسشها، با دقت مضاعف، از بکار بردن الفاظ و جملاتی که ممکن است باعث دلسردی کاربر پرسشگر شود، خودداری فرماييد. دقت داشته باشيد ممکن است مطلبی برای شما ساده و پيش پا افتاده به نظر برسد ولی برای فرد ديگری مهم و سخت به نظر برسد. فراموش نکنيد که ممکن است اين وضعيت برای خود شما هم پيش آيد.

13 ) لطفا در صورت نقل قول مطلب، منبع اصلی آن را ذکر نماييد. در صورتيکه نام نویسنده مطلب موجود بود، با ذکر آن به حقوق او احترام بگذاريد.
در صورتيکه مطلب مذکور بر روی اينترنت موجود بود، شايسته است آدرس (URL) اصلی آن ذکر گردد. براي اشاره به آدرس ايتنرنتي كتابخانه ها و سايتهاي دانشگاهي بهتر است در بين آنها از چند * يا نقطه استفاده شده يا از اين سايت براي تغيير دادن آدرس اصلي و ساخت آدرس جديد استفاده نماييد. اين كار به لحاظ امنيتي مفيد بوده و باعث دوام آدرس مي شود:
www.tinyurl.com


14 ) لطفا در صورت مشاهده هرگونه حرکت خلاف چهارچوب، از هرگونه برخورد شخصی با فرد خاطی بپرهیزید و صرفا مدیران و مسئولان انجمن را مطلع سازید و اقدامات بعدی را به آنها بسپارید. برای گزارش کردن یک نوشته نادرست کافی است در مقابل نوشته مورد نظر، زیر مشخصات نویسنده، روی علامت کلیک کنید و موضوع را به اطلاع مسئولین سایت برسانید.

15 ) ارسال مقاله بصورت معرفی لینک دریافت از Rapidshare.com و یا mihd.net و .... در قسمت مربوطه انجام می شود. بنابراین تقاضای ارسال مقاله به ایمیل می تواند اجابت نشود.

16 ) از معرفي پسوردهای دانشگاههای داخل یا شرح تنظیمات پراکسی دانشگاهها برای استفاده همگانی بطور جدی خودداری کنید حتی اگر یوزر و پسورد معرفی شده مربوط به خودتان باشد. چنین پستی بنا به رعایت قوانین دانشگاههای ایران بلافاصله حذف می شود. شما تنها مجاز به معرفی دیتابیس های آنان می باشید.

نکات:

عضويت در اين انجمن هيچ هزينه ای برای شما در بر ندارد. ولی ما بر پايبند بودن شما به قواعد و قوانين و چهارچوب های انجمن اصرار می ورزيم.
عضويت در اين انجمن به منزله پذيرفتن قواعد و قوانين و چهارچوب های انجمن و تعهد به پايبند بودن به آنهاست.

به افرادی که از قواعد و قوانین انجمن تخطی کنند، سه بار اخطار داده خواهد شد و در صورت اصرار بر خطای خويش، دسترسی ايشان به انجمن محدود خواهد شد.

تمامی اطلاعات گرفته شده از شما در بانک اطلاعاتی انجمن ذخيره می شود. اطلاعات شخصی شما به هيچ وجه بدون اجازه شما در اختيار شخص ديگری قرار نمی گيرد. ما تمام تلاش خود را برای حفظ امنيت اطلاعات شخصی شما بکار خواهيم گرفت.

مسئولان انجمن Fulltext حق ويرايش، جابجايی، بستن و يا حذف هر مطلبی از هر شخصی را برای خود محفوظ می دارند.

پیشاپیش از توجه و پایبندی شما به قواعد و قوانین و چهارچوب های انجمن سپاسگذاریم.
مدیریت انجمن
Admin
Admin
Admin

تعداد پستها : 2168
آدرس پستي : iranbooter@yahoo.com
Registration date : 2008-04-22

https://fulltext.forumfa.net

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه


 
صلاحيات هذا المنتدى:
شما نمي توانيد در اين بخش به موضوعها پاسخ دهيد